Pretekárska dráha Story Set Janod s 3 autami a puzzle

Popis produktu

Drevené autíčka v súprave s kvalitnou puzzle pretekárskou dráhou francúzskej značky Janod pre deti od 3 rokov je špičkový výrobok spĺňajúci prísne kritéria kvality a bezpečnosti. Pretekárska dráha je vytvorená systémom puzzle, má 21 dielov a dieťa si môže postaviť dráhu podľa svojej fantázie - väčšiu či menšiu, s niekoľkými prudkými zákrutami, takže dieťa sa môže hrať celé roky. V súprave sa nachádzajú tri rôznofarebné drevené autíčka, ku ktorým sú samostatné nálepky, aby si mohli deti sami zvoliť krajinu, z ktorej pochádzajú pretekári.

Hračky z dreva poskytnú vášmu dieťaťu veľa herných podnetov, rozvíjajú fantáziu a manuálne zručnosti detí.  Pretekárske autíčka s pretekárskou dráhou patria do série hračiek Story Train Set a môžete si k nim ľubovoľne vybrať ďalšie drevené hračky, vďaka ktorým si dieťa bude budovať vlastné malé mestečko. Drevené hračky sú vhodné pre detičky od 3 - 6 rokov, ich povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračky z dreva Janod budú celé roky ako nové.

Drevená hračka značky Janod je vyrobená na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Víziou značky Janod je používanie materiálov s certifikátom FSC. Certifikát FSC označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov, pričom je zachovaná biodiverzita, ekológia a obnoviteľnosť zdrojov. Drevo je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné.

Francúzska značka Janod píše svoju históriu už od roku 1970. Janod prináša deťom po celom svete pestrú škálu prvotriednych hračiek z dreva. V ponuke tejto značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov. Hračky Janod sú robustné, stabilné a pevné. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou s budú hrať aj ďalšie generácie. Výrobky značky Janod neustále podstupujú inovácie, aby napĺňali moderné trendy

Vlastnosti

  • kvalitne opracovaný drevený materiál a puzzle kartón
  • povrchová úprava zo zdravotne neškodných farieb a lakov
  • rozmery: 75 x 53 x 29 cm
  • súprava v škatuli
  • v súprave: 24 dielov
  • vhodná pre deti od 36 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • čistenie vlhkou handričkou
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery75*53*29 cm
Dieliky puzzle21
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.