Prenosná textilná postieľka Mon Premier Poupon Bébé Corolle pre 30 cm bábiku od 18 mes

Popis produktu

Nádherná prenosná postieľka Mon Premier Poupon Bébé z dielne francúzskej značky Corolle prinesie všetkým bábikám krásne sny aj mimo domova. Postieľka z kvalitného prvotriedneho textilu s nádherným francúzskym dizajnom je určená pre bábiky Corolle vo veľkosti 30 cm. Tento jedinečný doplnok starostlivosti o bábiku poteší všetky detičky od 18 mesiacov, pre ktoré predstavuje hra s bábikou nádherne chvíle plné nových zážitkov. Prenosná postieľka s roztomilou potlačou je dôkladne prepracovaná aj do toho najmenšieho detailu a na prvý pohľad vyzerá ako cestovná postieľka pre skutočné bábätko. Vďaka prenosnej postieľke sa deti môžu vybrať na výlet aj s bábikou, ktorá práve sladko spinká.

Táto postieľka Mon Premier Poupon z príjemného materiálu má dve praktické rúčky, vďaka ktorým ju môžu deti vziať kamkoľvek so sebou. Ružová prikrývka, ktorá chráni bábiku a zároveň slúži ako paplónik, sa dá pomocou suchých zipsov jednoducho odopnúť. Deti tak môžu bábiku vybrať, alebo ju do postieľky vložiť úplne bez problémov. Prenosná postieľka Corolle, ktorá je zároveň krásnym doplnkom detskej izbičky, rozvíja fantáziu detí a ich komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Textilnú postieľku Corolle perte ručne pri maximálne 40°C iba s použitím jemného tekutého mydla.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • prenosná postieľka pre bábiku
  • z kvalitného textilu
  • od 18 mesiacov
  • pre bábiku s veľkosťou 30 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery12*33*17 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Vhodné pre bábiku30 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...