Prenosná postieľka Carry Bed Coral Mon Grand Poupon Corolle pre 36-42 cm bábiku od 24 mes

Popis produktu

Spinkaj sladko, milá bábika. Krásna postieľka Carry Bed Coral pre bábiku Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle prinesie bábike krásne sny doma, ale i na cestách. Ako jediný eshop na trhu uložíme milovanú bábiku vášho dieťatka do pohodlnej prenosnej postieľky, vďaka ktorej bude mať bábiku Corolle vždy nablízku. Prenosná postieľka pre deti od 24 mesiacov má nádherný francúzsky dizajn a vyznačuje sa prvotriednymi materiálmi a jedinečným prevedením. Postieľka na cesty s dokonale prepracovanými detailmi je ako stvorená pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm. Postieľka má dve praktické rúčky, za ktoré ju deti pohodlne uchopia a prenesú bábiku do auta, k lekárovi či na návštevu. Ružová prikrývka na suchý zips sa postará o to, že deti do postieľky vložia bábiku celkom jednoducho bez toho, aby ju zobudili. Postieľka s poťahom s krásnou detskou potlačou prinesie bábike Corolle krásne, ničím nerušené sny.

Do detailov prepracovaná prenosná postieľka Carry Bed pre bábiku Corolle má rozmery 15*47*22 cm a je vyrobená z prvotriednych materiálov. Tie sú príjemné na dotyk, vďaka čomu postieľka už od prvého momentu spestrí každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • prenosná postieľka pre bábiku
  • dve praktické rúčky
  • rozmery 15*47*22 cm
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 24 mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery15*47*22 cm
Celková výška15 cm
Celková dĺžka47 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaoranžová
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.