Prenosná postieľka Carry Bed Floral Corolle pre 30 cm bábiku od 18 mes

Popis produktu

Sladké sny, bábika. Krásna postieľka Carry Bed Floral pre bábiku z dielne francúzskej značky Corolle prinesie bábike krásne sny doma, ale i na cestách. Ako jediný eshop na trhu uložíme milovanú bábiku vášho dieťatka do pohodlnej prenosnej postieľky, vďaka ktorej bude mať bábiku Corolle vždy nablízku. Prenosná postieľka má nádherný francúzsky dizajn a vyznačuje sa prvotriednymi materiálmi a jedinečným prevedením. Postieľka na cesty s dokonale prepracovanými detailmi je ako stvorená pre bábiky s veľkosťou 30 cm. Postieľka má dve praktické rúčky, za ktoré ju deti pohodlne uchopia a prenesú bábiku do auta, k lekárovi či na návštevu. Vzorovaná prikrývka v postieľke je obojstranná, takže deti sa môžu kedykoľvek rozhodnúť, ktorou stranou bábiku prikryjú. Postieľka s krásnym kvetinovým vzorom prinesie bábike Corolle krásne, ničím nerušené sny.

Do detailov prepracovaná prenosná postieľka Carry Bed Floral pre bábiku Corolle je vyrobená z prvotriednych materiálov a veľkosťou je ako stvorená pre 30 cm bábiku Corolle. Materiály sú príjemné na dotyk, vďaka čomu postieľka už od prvého momentu spestrí každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti od 18 mesiacov svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Obľúbená francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • prenosná postieľka pre bábiku
  • dve praktické rúčky
  • pre bábiky s veľkosťou 30 cm
  • od 18 mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.