Preliezačka Adventure Car Smoby s pieskoviskom a šmykľavkou dlhou 150 cm od 24 mes

Popis produktu

Preliezačka Adventure Car je fantastická preliezka v tvare auta, ktorá v sebe ukrýva veľa zábavy. Detská preliezačka Smoby má v sebe elektronický volant, otváracie dvierka po stranách a 4 kolesá, vďaka čomu vyzerá ako naozajstné auto. Svieže farby: biela, zelená, červená a sivá sa krásne hodia do každej záhrady, na dvor alebo terasu. Úžasným doplnkom tohto moderného autíčka je šmykľavka v zadnej časti. Šmykľavka má otvor na vodu, preto sa jednoducho môže zmeniť na tobogan pre deti. Šmýkacia plocha má dĺžku 150 cm. Výška autíčka na hranie je 91 cm, šírka 68 cm a dĺžka 233 cm.

Pod kapotou autíčka sa ukrýva pieskovisko, s ktorým sa každé dieťatko vie zabaviť dlhý čas. Cez zadné kolesá auta sa dá preliezať, čo je ďalšia veľmi obľúbená detská hra. S detskou preliezkou sa zahrajú všetky deti od 2 rokov. Detská preliezka Adventure Car ponúka deťom široké spektrum hier a veľa možností na rôzne zábavné pohybové aktivity. V priebehu takýchto hier si deti cibria jemnú motoriku a pohybové zručnosti. Šmýkaním sa na šmykľavke sa zabavia, ale zároveň aj posilňujú svalstvo končatín. Hraním sa na šoférov auta sa rozvíja detská fantázia a kreativita. Multifunkčná preliezačka pre deti je ideálna hračka pre všetky deti, ktoré milujú hry na čerstvom vzduchu a nerady trávia čas nudou a ničnerobením.

Preliezačka v sebe obsahuje špeciálny anti UV filter, ktorý chráni farby preliezky pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. To znamená, že preliezačka Smoby vydrží dlhé roky žiarivá a krásne farebná, presne ako v prvý deň. Hmotnosť tejto hračky do záhrady je 15,90 kg, stojí teda pevne a stabilne. Palubná doska auta má otáčajúci sa volant, ktorý vydáva rôzne zvuky. Elektronický volant funguje na 3 x 1,5V/AAA batérie. Preliezačka pre deti je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov. Má pevnú konštrukciu a krásne žiarivé farby, ktoré podnecujú detskú predstavivosť. Detská preliezka v tvare autíčka je dostatočne veľká na hru pre viacero detí. Sedadlo autíčka je pohodlné a ergonomicky tvarované.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiály použité na preliezačke Smoby sú veľmi jemné a hladké k detským rúčkam. Plast je zamatový na dotyk. Má zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Ktoré dieťatko netúži po vlastnom autíčku, šmykľavke, tobogane či pieskovisku? Smoby spojil všetky tieto zábavné hračky do jednej multifunkčnej hračky a ponúka vám ju v podobe preliezačky Adventure Car.

Vlastnosti

 • multifunkčná hračka na dvor či záhradu
 • elektronický volant v autíčku
 • pieskovisko pod korbou auta
 • preliezka cez kolesá auta
 • šmykľavka s dĺžkou 150 cm
 • šmykľavka sa zdá zmeniť na tobogan
 • vyrobená z kvalitného plastu
 • francúzsky výrobok
 • anti UV filter zaručí žiarivé farby na dlhé roky
 • vhodná od 2 rokov
 • zahrá sa na nej aj viacero detí, je dostatočne priestranná
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozmery balenia120*40*74 cm
Celková dĺžka233 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť15,9 kg / 18,9 kg
Nosnosť3 kids x 50 kg = 150 kg
Farbazelená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné