Predzáhradka s dvoma kvetináčmi k domčeku Smoby Neo Jura Lodge a Friends House s UV filtrom

Popis produktu

Francúzsky výrobca Smoby prináša deťom po celom svete nielen najkvalitnejšie domčeky s francúzskym dizajnom, ale taktiež aj praktické príslušenstvo a doplnky, ktoré si rýchlo obľúbi každé dieťa. Predzáhradka s dvoma kvetináčmi je ako stvorená pre detičky, ktoré rady pomáhajú rodičom v záhrade a túžia sa starať o svoje vlastné kvetinky. Predzáhradku tvorí praktický plot, zložený z dvoch častí v zelenej farbe, ktorý jednoducho umiestnite pred domček. Na plote sú umiestnené dva kvetináče v červenej farbe, do ktorých si deti môžu zasadiť kvetinky a starať sa o ne. Predzáhradka má rovnaký odtieň ako detský domček a ladia spolu ako komplet. 

Plot s kvetináčmi má odolné, dvojité steny a je vyrobený najmodernejším výrobným procesom Blow Molding, rovnako ako všetky domčeky Smoby. Vyznačuje sa stabilitou, odolnosťou a jeho povrch je zároveň jemný a zamatový na dotyk. Má príjemné oblé hrany, takže sa deti nemusia báť zranenia. Farby na doplnkoch Smoby nevyblednú ani po dlhom čase zásluhou anti UV filtru a zachovajú si svoje krásne a žiarivé farby po dlhé roky, aj napriek nepriaznivému počasiu. Rozmery predzáhradky sú 58*58*40 cm a jej montáž je rýchla a jednoduchá. V prípade potreby môžete plot dodatočne rozšíriť o ďalšie časti.

Predzáhradka s kvetináčmi od Smoby svojím originálnym francúzskym vzhľadom a funkčnosťou rozvíja u detí fantáziu predstavivosť, približujú sa svetu dospelých a učia sa zodpovednosti. S týmto príslušenstvom sa u chlapcov aj dievčat vytvára a formuje vzťah k prírode, učia sa pestovať rôzne rastlinky a tešia sa z ich rastu. Rodičia taktiež ocenia u detí zmysluplne strávený čas. K predzáhradke s kvetináčmi je možné zadovážiť aj ďalšie praktické doplnky, medzi ktoré patrí aj odkvap s nádržou na zber dažďovej vody, vďaka ktorým sa detí učí hospodáriť a zalievať rastlinky so svojou vlastnou, získanou dažďovou vodou.

Predzáhradka je vhodná pre domčeky:

Renomovaný francúzsky výrobca Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery58*58*40 cm
Celková výška40 cm
Rozmery balenia49*12*60 cm
Celková dĺžka58 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,9 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.