Prebaľovacia taška Wellington Changing Bag Beaba Sage Green zelená

Popis produktu

Užívajte si rodičovstvo naplno vďaka Beaba a nestrácajte svoj štýl ani počas toho najkrajšieho obdobia. Prebaľovacia taška Wellington Changing Bag Beaba v unisex zelenej farbe je praktická priestranná taška, do ktorej uložíte všetko, čo budete na prechádzke s dieťatkom potrebovať. Prebaľovacia taška je navrhnutá tak, aby rodičom uľahčila prechádzky a prebaľovanie mimo domu. Prebaľovacia taška v tvare batohu vám umožní naplno sa venovať dieťatku, keďže ruky budete mať voľné. Priestranná taška sa otvára naširoko, preto v nej rýchlo nájdete presne to, čo hľadáte.

Aby bola taška maximálne praktická, je rozdelená na 3 vnútorné priehradky, pričom v nej nájdete aj oddelenú priehradku na vlhkú bielizeň. Súčasťou tašky je aj termoobal na jedlo a prebaľovacia podložka. Dostatok úložného priestoru na drobnosti poskytnú aj menšie vonkajšie priehradky. Taška ku kočíku má celkový objem 18 litrov a bez problémov sa do nej zmestia veci rodičov aj bábätka. Tašku môžete očistiť vlhkou handričkou.

Obľúbená francúzska značka Beaba už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi inovatívne kuchynské pomôcky a produkty starostlivosti o malé deti. Dizajnéri značky Beaba si pri navrhovaní nových produktov dávajú záležať na tom, aby nové pomôcky spĺňali kritériá najvyššej kvality. Výrobky francúzskej značky Beaba si pochvaľujú rodičia po celom svete a produkty Beaba sú každoročne oceňované aj odbornými porotami.

Vlastnosti

  • prebaľovacia taška
  • objem 18 litrov
  • množstvo úložného priestoru
  • s termoobalom na jedlo
  • obsahuje prebaľovaciu podložku
  • moderný dizajn tašky
  • pranie na jemnom cykle
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery33*12*40 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,78 kg
Objem L18 l
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.