Prebaľovacia taška ku kočíku Beaba Sydney II Changing Bag Heather Sage Green zelená

Popis produktu

Buďte štýlová aj počas každej prechádzky s kočíkom a užívajte si materstvo naplno vďaka Beaba. Prebaľovacia taška ku kočíku Beaba Sydney II Changing Bag Heather Sage Green s krásnym dizajnom je praktická priestranná taška, do ktorej uložíte všetko, čo budete na výlete s kočíkom potrebovať. Prebaľovacia taška má praktické popruhy, ktorými ju upevníte na každý typ kočíka. Popruh tašky sa dá tiež odmontovať a prebaľovacia taška sa razom zmení na modernú kabelku. Jedlo bočné vrecko tašky slúži ako termoobal na jedlo, takže kaše, mliečko a čajíky budú aj počas prechádzok príjemne teplé. V taške nájdete aj puzdro na cumlík a pohodlnú prebaľovaciu podložku. Tá je suchým zipsom upevnená v prednej časti tašky a pred prebaľovaním ju stačí iba odopnúť a roztiahnuť na pevný povrch. Podložka na prebaľovanie je kompletne odnímateľná, vďaka čomu ju môžete kedykoľvek vyprať alebo použiť samostatne.

Taška ku kočíku má objem 21 litrov, čo predstavuje veľa úložného priestoru a bez problémov sa do nej zmestia veci rodičov aj bábätka. Po otvorení jedného zipsu vo vnútri tašky objavíte štedrý priestor na dojčenské pomôcky, náhradné oblečenie a dokonca aj hračky pre bábätko. Zadná časť tašky ukrýva nenápadné vrecko na zips, ktoré bezpečne ukryje napríklad doklady alebo iné cennosti. Tašku môžete očistiť vlhkou špongiou alebo ju môžete prať v práčke na jemnom cykle. Odnímateľnú prebaľovaciu podložku perte v práčke pri 30°.

Obľúbená francúzska značka Beaba už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi inovatívne kuchynské pomôcky a produkty starostlivosti o malé deti. Dizajnéri značky Beaba si pri navrhovaní nových produktov dávajú záležať na tom, aby nové pomôcky spĺňali kritériá najvyššej kvality. Výrobky francúzskej značky Beaba si pochvaľujú rodičia po celom svete a produkty Beaba sú každoročne oceňované aj odbornými porotami.

Vlastnosti

  • prebaľovacia taška ku kočíku
  • kolekcia Sydney II
  • objem 21 litrov
  • množstvo úložného priestoru
  • s termoobalom a puzdrom na cumlík
  • obsahuje prebaľovaciu podložku
  • moderný dizajn tašky
  • pranie na jemnom cykle
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery43*16*30 cm
Hmotnosť1 kg
Objem L21 l
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.