Prebaľovacia taška s plienkou Changing Bag Natur D'Amour Baby Nurse Smoby s 8 doplnkami pre 42 cm bábiku

Popis produktu

Prebaľovacia taška s plienkou Changing Bag z modernej kolekcie Baby Nurse poteší všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú s bábikami. Taška sa dá pri starostlivosti o bábiku jednoducho rozložiť a deti ju pri prebaľovaní položia na podložku. Taška pre bábiku je vyhotovená v jemných pastelových farbách ružovej a bielej, takže očarí každé dievčatko. Je vybavená popruhom s nastaviteľnou dĺžkou a úložným priestorom, takže si dievčatká môžu vziať celú výbavu kamkoľvek so sebou. V 8-dielnej súprave doplnkov sa nachádza okrem tašky aj fľaška na kŕmenie, lyžička, teplomer, plienka, fľaštička, podbradník a sirup.

Praktická taška taška je vyrobená z kvalitného textilu, na bočnej strane je umiestnené  vrecko na fľašku. Rozmery tašky sú 22*7*17 cm, dievčatkám sa s ňou ľahko manipuluje, je vybavená aj praktickou rukovätou, takže ju môžu nosiť ako klasickú tašku. S touto realistickou hračkou sa dievčatá dosýta zabavia, zahrajú sa s bábikami nielen doma, ale aj na návštevách so svojimi súrodencami a kamarátmi. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností, získavajú pocit zodpovednosti a približujú sa svetu dospelých.

Prebaľovacia taška je vhodná pre bábiku s maximálnou výškou 42 cm (bábika nie je súčasťou balenia). Francúzsky Smoby je popredný výrobca detských hračiek, ktoré vynikajú precízne vypracovanými detailmi a najvyššou kvalitou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery22*7*17 cm
Rozmery balenia20*7*15 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.