Prebaľovací stolík Nursery Écoiffier pre bábiku s kuchynkou so 14 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Detská kuchynka, prebaľovací pult a jedálenský kútik pre bábiku v jednom je skvelá kombinácia hračiek, po ktorých túži každá princezná. Stolík je vysoký 60,5 cm od zeme a je prevedený v pekných jemných farbách bielej, tmavej a svetlej ružovej a oranžovej farby s pekným motýlikom. V ústrednej časti stolíka je platňa na hrniec s pokrývkou a miesto na fľašku pre dieťa. Z pravej strany je jedálenský stolík na kŕmenie bábiky. Detský prebaľovací stôl pre bábiku s kuchynkou je vhodný pre deti už od 18 mesiacov. Set pre bábiku je doplnený o 14 unikátnych a kvalitných doplnkov.

K doplnkom patrí tanierik a lyžičkou a vidličkou vo farbách kuchynky. Na pravej strane je pult na prebaľovanie s hrebeňom a teplomerom a sprchou pre bábiku. V dolnej časti je rúra na pečenie s krásnym obrázkom pečúcich sa muffinov. V hornej časti stolíka sú poličky na uskladnenie doplnkov, ktoré robia hru jedinečnou a dokonalou. Deti tento set milujú, pretože im umožňuje hrať sa na množstvo spôsobov. Set neobsahuje bábiku. Je prevedený v ružových a v oranžových odtieňoch, obe sú veľmi príjemné a jemné farby. Starostlivosť o bábiku je súčasť hry s bábikou, kedy deti napodobňujú svojich rodičov.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, prebaľujú, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Écoiffier je francúzsky výrobca kvalitných detských hračiek. Plasty sú kvalitné, odolné a zároveň ľahké a jemné pre detské rúčky. Tým že sa deti hrajú a starajú sa o bábiku sa sami stávajú samostatnejšími.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*34*60,5 cm
Celková výška60,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.