Prebaľovací stolík pre bábiku Nursery Écoiffier s kuchynkou a kúpeľňou s 22 doplnkami ružový od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier prebaľovací stolík Nursery je krásna hračka vhodná pre dievčatá od 18 mesiacov. Dievčenský prebaľovací stolík má v sebe kuchynku, kúpeľňu a točiaci sa kolotoč nad stolíkom na zabavenie bábätka. Prebaľovací stôl na hranie je ladený v nežných ružových odtieňoch, prichádza v balení s 22 doplnkami, bábika nie je súčasťou. Táto nádherná hračka je vynikajúci darček pre dievčatká, ktoré sa rady starajú o svoje bábiky ako naozajstné mamičky. Set pre bábiku je úžasná hračka, pretože deti sa s ním môžu hrať na niekoľko spôsobov. V kuchynke môžu svoje bábätko nakŕmiť, v kúpeľni ho umyjú, na prebaľovacom stolíku oblečú a zabavia ho pohyblivým kolotočom.

Stolík pre bábiky s doplnkami je pekná hračka, ktorá upúta každé dievčatko, ale má aj iný, o niečo dôležitejší význam. Je totiž veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia, jazykové a komunikačné schopnosti. Učia sa ako obliekať a vyzliekať bábiky, ako sa o ne starať, rozvíja sa jemná motorika. Rastú nielen fyzicky, ale aj mentálne a to práve vďaka hračkám simulujúcim život dospelých. Detská bábika nie je súčasťou balenia. 

Écoiffier je francúzska spoločnosť, ktorá vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery52*52*56 cm
Celková výška56 cm
Celková dĺžka52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné