Prebaľovací stôl pre bábiky Nursery Écoiffier s kúpeľňou a jedálenským kútikom od 1 - 5 rokov

Popis produktu

Prebaľovací stôl pre bábiky Nursery Écoiffier je multifunkčné centrum pre bábiky , ktoré poteší každé dievčatko od 1 do 5 rokov. Originálna hračka v nádherných farebných odtieňoch ružovejbledoružovej a bielej ponúkne malým mamičkám všetko potrebné pre starostlivosť o ich bábiku. Prebaľovací pult s veselým kolotočom, jedálenskú stoličku s príslušenstvom, umývadielko so sprchou, vaničku so šampónikom a dokonca aj váhu na kontrolu váhy bábiky. V sade hračiek nechýba ani hrebienok na učesanie bábiky, teplomer či fľaška na kŕmenie. Nursery sada pre bábiky ponúkne deťom až 13 doplnkov, s ktorými sa skvele zahrajú. Prebaľovací stôl s kúpeľnou a jedálenským kútikom je vhodný pre bábiky s veľkosťou 32 cm

Multifunkčný stôl pre bábiky je nádherným doplnkom do každej dievčenskej izbičky. Jedálenský stôl stojí na štyroch pevných nohách, je veľmi stabilný. Dievčatká si túto sadu hračiek zamilujú, pretože im umožňuje hrať sa na množstvo spôsobov. Set neobsahuje bábiku. Starostlivosť o bábiku je súčasť hry s bábikou, kedy deti napodobňujú svojich rodičov. Rozmery prebaľovacieho stolíka sú  55*51*53 cm, pričom celková výška je 53 cm.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, prebaľujú, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Écoiffier je francúzsky výrobca kvalitných detských hračiek. Plasty sú kvalitné, odolné a zároveň ľahké a jemné pre detské rúčky. Tým že sa deti hrajú a starajú sa o bábiku sa sami stávajú samostatnejšími.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*51*53 cm
Celková výška53 cm
Rozmery balenia80*60*47 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,8 kg
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné