Prebaľovací pult so stoličkou a vaničkou Nursery 3v1 Écoiffier 15 doplnkov ružový od 12 mes

Popis produktu

Prebaľovací pult so stoličkou a vaničkou pre bábiky od francúzskeho výrobcu Écoiffier je fantastická súprava hračiek pre dievčatká od 18 mesiacov, ktoré sa rady hraju s bábikami. Sada doplnkov pre bábiku je vyhotovená v nádherných ružových odtieňoch a obsahuje: prebaľovací pult s kolotočom s veselými obrázkami, nočníkom, hrebiekom, vaničku na umývanie bábiky s teplomerom, šampónikom a jedálenskú stoličku s ohrievačom mliečka, lyžičkami a ďalšie pomôcky pre starostlivosť o bábiku. Set pre bábiku Nursery obsahuje spolu až 15 doplnkov. Prebaľovací pult so stoličkou a vaničkou je vhodný pre bábiky s veľkosťou 32 cm

Sada hračiek pre bábiky spolu krásne ladí a rozžiari každú detskú izbu. Jedálenská stolička pre bábiky a prebaľovací pult ponúkajú v spodnej časti aj úložný priestor, kde si dievčatká môžu odložiť ďalšie hračky. Dievčatká si túto sadu hračiek zamilujú, pretože im umožňuje hrať sa na množstvo spôsobov. Set neobsahuje bábiku. Starostlivosť o bábiku je súčasť hry s bábikou, kedy deti napodobňujú svojich rodičov.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Deti radi predstierajú že ich bábika je ozajstná. Kŕmia ju, kúpu, prebaľujú, uspávajú. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Écoiffier je francúzsky výrobca kvalitných detských hračiek. Plasty sú kvalitné, odolné a zároveň ľahké a jemné pre detské rúčky. Tým že sa deti hrajú a starajú sa o bábiku sa sami stávajú samostatnejšími.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery55*26*33 cm
Rozmery balenia59*39*13 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,5 kg
NoteBath tub: 32*21*8 cm Chair: 30*24*26 cm
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné