Pracovný vozík Mecanique Écoiffier s 18 doplnkami od 24 mes

Popis produktu

Écoiffier pracovný vozík Mecanique je moderná hračka s pekným dizajnom. Je ideálna pre chlapčeka, ktorý sa s nadšením hrá s pracovným náradím a sleduje svojho otca pri domácich prácach. Vozík, vrátane všetkých doplnkov, je vyrobený z kvalitných materiálov. Ide o plasty, ktoré sú príjemné na dotyk, ale pritom sú aj veľmi odolné a dlho vydržia. Vozík má dve kolieska a rúčku na uchopenie, čo z neho robí ľahko a jednoducho prenosnú hračku. Malý kutil si tak svoj vozík môže brať všade so sebou. Pri výrobe bol kladený dôraz na bezpečnosť pri hre, a preto sú všetky hrany zaoblené.

Prevedený je v peknej červenej a striebornej farebnej kombinácii. Rozmery pracovného vozíka Mecanique sú 31*36*48 cm. Écoiffier je francúzska spoločnosť a spĺňa najprísnejšie európske štandardy. Stolík má mnoho doplnkov – spolu až 18. To je tvorené náradím, ktoré je ergonomicky riešené tak, aby ho vedelo dieťa správne uchopiť a hrať sa s ním. Detské pracovné náradie pozostáva zo skrutiek, matíc, kladivka, kombinačiek či skrutkovača a francúzskeho kľúča. Vozík má dve poschodia, takže poskytuje dostatočný priestor na odloženie náradia aj na prácu s ním.

V spodnom podlaží je priestor na odloženie pracovného kufríka, ktorý je rovnako súčasťou toho kutilského vybavenia. Dieťa si tam môže odložiť náradie a zobrať si ho kamkoľvek so sebou. Vrchná pracovná plocha je priestorom, kde si môže dieťa vymýšľať a za pomoci náradia aj vytvárať rôzne tvary. Vycibrí si tak jemnú motoriku a manuálnu zručnosť. Navyše sa naučí rozoznávať rôzne druhy náradia a jeho praktické využitie. Vhodný je pre deti vo veku od 2 rokov. Do hry môže prizvať aj kamarátov, užiť si nimi veľa zábavy a pritom si budovať sociálne cítenie a zmysel pre tímovú spoluprácu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery31*36*48 cm
Celková výška48 cm
Rozmery balenia66*60*56 cm
Hmotnosť1,34 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.