Pracovný vozík Autá Smoby s mechanickou vŕtačkou, autom McQueen a 27 doplnkami

Popis produktu

Smoby detský pracovný vozík Cars (Autá) je detailne spracovaná a krásna hračka pre chlapcov, ktorí sa s nadšením hrajú s pracovným náradím a milujú autíčka. Celý vozík, vrátane všetkých doplnkov, je vyrobený z najkvalitnejších plastov, ktoré sú veľmi odolné a dlho vydržia. Zároveň sú však zamatovo príjemné na dotyk a šetrné k pokožke. Vyrobený je s dôrazom na bezpečnosť, preto sú všetky tvary zaoblené. Vozík stojí na dvoch kolesách, ktoré sa ľahko otáčajú, takže je mobilný a malý automechanik si ho môže všade zobrať so sebou. Prevedený je v krásnej červenej a čiernej farbe. Pôsobí tak ako skutočná prenosná stajňa pre závodné autá. Vozík sa nesie v duchu známej rozprávky Autá, ktorá je u deti veľmi populárna, takže si túto hračku hneď zamilujú. Zložený je z troch poschodí.

Spodná priečka slúži na odloženie potrebného náradia, ako sú skrutky a skrutkovač. Stredná priečka je menšia a tiež slúži ako úložný priestor. Na boku vozíka pre opravárov sú úchytky na náradie, kde si môže malý mechanik zavesiť napríklad zverák. Najvyššie poschodie slúži ako pracovná plocha, ktorá ma oddeliteľnú dosku na montovanie skrutiek. Spolu vozík obsahuje až 27 doplnkov, pričom všetky sú vyrobené tak, aby ich dieťa vedelo správne uchopiť a hrať sa s nimi. Vozík obsahuje tiež autíčko McQueen, známa postavička z rozprávky Autá. Toto autíčko sa dá rozobrať. Malý automechanik môže pred každým závodom vymeniť autíčku kolesá, či skontrolovať motor. Na pracovnej ploche sa nachádza aj priestor na odloženie mechanickej vŕtačky pomocou, ktorej môže autíčko rozobrať a naspäť zložiť.

Vŕtačka sa ovláda jednoduchým stláčaním tlačidla. Detský pracovný vozík je komplexná, dizajnovo krásne spravená hračka od francúzskej spoločnosti Smoby, ktorá má dlhú tradíciu a je garanciou najvyššej kvality. Vozík je ľahko prenosný a kompaktný, preto sa v prípade potreby jednoducho schová. Rozmery sú 21*31*57 cm. Deti, ktoré milujú autíčka si túto hru rýchlo obľúbia. Užijú si dlhé a dlhé hodiny zábavy a do hry môžu prizvať aj kamarátov. Jeden môže byť pretekár a druhý jeho mechanik. Zlepšia si tak zmysel pre tímovú spoluprácu. Okrem zábavy si aj vycibria jemnú motoriku a manuálne zručnosti, ktoré sú v neskoršom veku veľmi dôležité. Detský vozík Cars je vhodný pre deti vo veku od 3 rokov. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery21*31*57 cm
Celková výška57 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.