Pracovný stolík Workbench Mecanics Écoiffier so 16 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Pracovný stolík Workbench Mecanics od francúzskeho výrobcu Écoiffier je skvelá hračka, ktorá je vhodná pre všetky deti a najmä chlapcov od 18 mesiacov. Detský stolík je vyhotovený v červeno-sivej farebnej kombinácii, spolu so žltými detailmi. Súčasťou dielne je aj bohatá sada 16 doplnkov, ktoré využije každý majster opravár. Súčasťou stolíka je skrutkovač, montážny kľúč, kladivo, kliešte, vŕtačka s 3 nadstavcami, pravítko, montážne dieliky a prenosný kufrík. Detská dielňa pre chlapcov je vyrobená z pevných a odolných materiálov, zo zdravotne neškodných farieb pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí. 

Chlapci majú k dispozícii aj dostatok úložného priestoru, kam si môžu odkladať po práci náradie a doplnky. Na zadnú stenu dielne s nápisom Mecanics si deti môžu zavesiť pracovné náradie, vďaka čomu získajú ešte realistickejšie zážitky pri hre na remeselníkov a opravárov. Dielňa dosahuje výšku 62 cm a jej celkové rozmery sú 62*26*48 cm. Jej realistické vyhotovenie a skvelá súprava náradia zaručia hodiny zábavy pre malých remeselníkov.

Dielňa pre chlapcov je veľmi zábavná a pekná hračka, ktorá upúta každé dieťatko, ale má aj iný, o niečo dôležitejší význam. Je totiž veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale rozvíjajú sa aj mentálne a to práve vďaka takýmto hračkám. Vďaka dielni sa rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické myslenie. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady pomáhajú svojim rodičom v dielni alebo pri opravách kdekoľvek v dome.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom tie najlepšie hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery48*26*61 cm
Rozmery balenia60*40*53 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,8 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.