Pracovný stolík na kolieskach Spidey DIY Trolley Marvel Smoby s autíčkom figúrkou a 45 pracovných doplnkov

Popis produktu

Pracovný stolík na kolieskach Spidey DIY Trolley Marvel od francúzskeho výrobcu Smoby je originálny darček pre všetky šikovné a zručné deti od 3 rokov. Moderná dielňa v červeno-modrom vyhotovení s animovaným motívom Spidey je vybavená kolieskami, vďaka ktorým si ju dokáže každý majster presunúť na potrebné miesto. V bohatej sade 45 doplnkov sa nachádzajú montážne kľúče, skrutkovač, skrutky, matice, obrázky, figúrka Spidermana a montážne diely, vďaka ktorým si deti dokážu poskladať autíčko.

Zadný panel stolíka poslúži deťom na zavesenie 2 druhov náradia a obrázku s návodom na poskladanie autíčka, na pracovnej ploche sú rôzne otvory pre montáž dielikov, na pravítku si odmerajú rozmery súčiastok. V spodnej časti stolíka sú úložné priestory pre náradie a doplnky vo forme vyklápacích boxoch. Vo vrchnej časti sa nachádza rukoväť pre jednoduchšiu manipuláciu a presúvanie stolíka. Stolík je kompaktný a v prípade potreby sa veľmi ľahko schová. Vozík na kolieskach je vyzdobený obrázkami Spidermana zo štúdia Marvel, vďaka čomu si ho deti obľúbia na prvý pohľad.

S touto dielňou si dieťa užije veľa zábavy, pričom si rozvíja jemnú motoriku, učí sa pracovať s rôznymi nástrojmi a prebúdza sa v ňom technická predstavivosť a fantázia. Chlapci sa budú pri hre cítiť ako skutoční opravári a konštruktéri, približujú sa svetu dospelých a získajú pocit zodpovednosti. Zlepšujú si logické myslenie a priestorovú orientáciu, naučia sa udržiavať si vo svojej dielni poriadok. Stolík je vyrobený z kvalitných plastov najmodernejšou technológiou, vydrží deťom dlhé roky. Rozmery produktu sú 39*27*73 cm, pričom celková výška stolíka je 73 cm.

Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery39*27*73 cm
Celková výška73 cm
Rozmery balenia39*20*50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.