Pracovný stolík s prilbou Super Pack Mecanics Écoiffier s 19 doplnkami a rudlou od 18 mes

Popis produktu

Pracovná dielňa pre deti Mecanics od francúzskej firmy Écoiffier je vynikajúca hračka, ktorá je vhodná pre všetky deti a najmä chlapcov od 18 mesiacov. Dielňa pre chlapcov je vyhotovená v červeno-sivej farebnej kombinácii, spolu so žltými detailmi. Súčasťou dielne je aj bohatá sada 19 doplnkov, ktoré nesmú chýbať v dielni žiadneho opravára. Dielňa ponúkne chlapcom skrutkovač, montážny kľúč, kladivo, kliešte, vŕtačku s 3 nadstavcami, pravítko a montážne dieliky. Detská dielňa pre chlapcov je vyrobená z pevných a odolných materiálov, zo zdravotne neškodných farieb pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí. 

Chlapci majú k dispozícii aj dostatok úložného priestoru, kam si môžu odkladať po práci náradie a doplnky. Na zadnú stenu dielne si deti môžu zavesiť pracovné náradie, súčasťou sady je aj rudla s boxom na náradie a takisto aj praktická červená helma, vďaka čomu získať dieťa ešte realistickejšie zážitky pri hre na remeselníkov a opravárov. Dielňa dosahuje výšku 62 cm a jej celkové rozmery sú 62*26*48 cm. Jej realistické vyhotovenie, spolu s bohatou sadou doplnkov zaručia hodiny zábavy pre malých remeselníkov.

Dielňa pre chlapcov je veľmi zábavná a pekná hračka, ktorá upúta každé dieťatko, ale má aj iný, o niečo dôležitejší význam. Je totiž veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale rozvíjajú sa aj mentálne a to práve vďaka takýmto hračkám. Vďaka dielni sa rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické myslenie. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré rady pomáhajú svojim rodičom v dielni alebo pri opravách kdekoľvek v dome.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom tie najlepšie hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery62*26*48 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,64 kg
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.