Pracovný stolík Facom Workshop Cart Smoby na kolieskach s 31 doplnkami

Popis produktu

Pracovný stôl Facom Workshop Cart z dielne francúzskych dizajnérov Smoby je originálny darček pre všetky šikovné a zručné deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na konštruktérov. Moderná dielňa v červeno-čiernom vyhotovení s nápisom značky pracovného náradia Facom je vybavená kolieskami, vďaka ktorým si ju dokáže každý majster presunúť na potrebné miesto. V bohatej sade 31 doplnkov dieťa nájde 1 kombinovaný kľúč, francúzsky kľúč, 1 skrutkovač, 12 montážnych dielov, 8 skrutiek a 8 matíc, s ktorými sa naučí pracovať a vytvárať rôzne tvary.

Zadný panel stolíka poslúži deťom na zavesenie 3 druhov náradia, na pracovnej ploche sú rôzne otvory pre montáž dielcov, na pravítku si odmerajú rozmery súčiastok. V spodnej časti stolíka sú úložné priestory pre náradie a doplnky vo vyklápacích boxoch, pričom dieťa si vďaka symbolu náradia uvedomí, kam môže odložiť svoje pomôcky. Vo vrchnej časti sa nachádza rukoväť pre jednoduchšiu manipuláciu a presúvanie stolíka. Stolík je kompaktný a v prípade potreby sa veľmi ľahko schová.

S touto dielňou si dieťa užije veľa zábavy, pričom si rozvíja jemnú motoriku, učí sa pracovať s rôznymi nástrojmi a prebúdza sa v ňom technická predstavivosť a fantázia. Chlapci sa budú pri hre cítiť ako skutoční opravári a konštruktéri, približujú sa svetu dospelých a získajú pocit zodpovednosti. Zlepšujú si logické myslenie a priestorovú orientáciu, naučia sa udržiavať si vo svojej dielni poriadok. Stolík je vyrobený z kvalitných plastov najmodernejšou technológiou, vydrží deťom dlhé roky. Rozmery produktu sú 39*27*73 cm, pričom celková výška stolíka je 73 cm.

Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery39*27*73 cm
Celková výška73 cm
Rozmery balenia41*18*64 cm
MechanickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,4 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.