Pracovný opasok Black&Decker Tools Belt Smoby 44 cm dĺžka so 14 doplnkami

Popis produktu

Máte doma šikovného remeselníka, ktorý túži po vlastnom pracovnom opasku s nástrojmi? Pracovný opasok Black&Decker od francúzskeho Smoby je špičkový opasok pre všetkých malých domácich majstrov od 3 rokov. Dĺžka opasku sa dá ľahko prispôsobiť potrebám dieťaťa, ktoré si v ňom dokáže odniesť až 14 pracovných nástrojov a doplnkov. V sade nájde pílku, skrutkovač, kladivko, francúzsky kľúč, skrutky, konštrukčné diely, matice a meracie pásmo. Súčasťou dizajnového oranžovo-čierneho opasku je aj praktická kapsička. S týmto detským opaskom sa bude každý chlapec cítiť ako skutočný opravár, ktorý si dokáže poradiť s akýmkoľvek problémom.

Detský opasok s pracovným náradím rozvíja u chlapcov predovšetkým priestorovú predstavivosť a učia sa logicky premýšľať. Deti sa naučia taktiež poriadkumilovnosti, rýchlo pochopia, že každý nástroj má svoje miesto, na ktoré ho treba po hre upratať. Opasok je vyrobený z kvalitného popruhu, ktorý sa dá ľahko nastaviť a umožňuje pohodlné nosenie potrebného náradia po dlhý čas. Vďaka klipsňovému uzatváraniu pracovný opasok s náradím z detských bokov len tak ľahko neskĺzne. Všetky doplnky sú vyrobené z prvotriedneho plastu, bezpečného pre hru na remeselníkov, ktorí radi pomáhajú svojim rodičom pri opravách v domácnosti. Rozmery opasku sú 44*6*10 cm.

Smoby už dlhé roky prináša deťom moderné hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Odporúčame.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery44*6*10 cm
Rozmery balenia35*4*26 cm
Celková dĺžka44 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,4 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.