Pracovný opasok s náradím Mecanics Écoiffier v kufríku 14 doplnkov od 18 mes

Popis produktu

Pracovný opasok s náradím Mecanics Écoiffier predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 18 mesiacov, ktorí sa radi hrajú na majstrov opravárov. Žltý opasok s pracovným náradím má nastaviteľnú dĺžku, vďaka čomu sa dá ľahko prispôsobiť potrebám dieťaťa. Dieťa si na opasku môže odniesť rôzne pracovné náradie a pomôcky, medzi ktorými sú pílka, kliešte, skrutkovač, montážny kľúč, meter, kladivo, 2 klince a 2 skrutky. Originálny pracovný opasok si opravári môžu po každej hre uložiť do červeného pracovného kufríka, v ktorom si ho môžu ľahko prenášať. S týmto detským opaskom sa bude každý chlapec cítiť ako mechanik, ktorý si dokáže poradiť s akýmkoľvek technickým problémom.

Detský opasok s pracovným náradím rozvíja u chlapcov priestorová predstavivosť a učia sa logicky premýšľať. Deti sa naučia taktiež poriadkumilovnosti, rýchlo pochopia, že každý nástroj má svoje miesto, na ktoré ho treba po hre upratať. Kufrík s opaskom a náradím v červeno-žltej farebnej kombinácii sú vyrobené z pevných plastových materiálov, vydržia deťom dlhé roky.

Francúzsky Écoiffier prináša deťom kvalitné hračky, s ktorými sa zabavia na dlhé roky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Francúzsky Écoiffier sa na trhu s hračkami vyníma hračkami s originálnym dizajnom, modernými trendmi, bezpečnostnými kritériami na vysokej úrovni a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.