Pracovná dielňa Spidey Bricolo Center Marvel Smoby so skákajúcou rampou a autíčkom s 92 doplnkami 110 cm výška

Popis produktu

Pracovná dielňa Spidey Bricolo Center Marvel od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelú voľbu pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Moderná dielňa v červeno-modrom vyhotovení s animovaným motívom Spidey umožní deťom zahrať sa na opravárov a konštruktérov. Originálna súprava 92 doplnkov v sebe skrýva pracovné náradie - pílku, montážne kľúče, kliešte, kladivo, skrutkovač, skrutky, klince, matice, zverák, boxy a montážne dieliky. Deti sa môžu tešiť aj na skladacie autíčko s figúrkou Spidey, ktoré môžu spúšťať po rampe z pracovného stolíka. 

Zadný panel stolíka poslúži deťom na zavesenie pracovného náradia, je vyzdobený obrázkom Spidermana a takisto návodom na poskladanie autíčka. Stolík je vybavený aj praktickými boxmi, do ktorých si deti uložia montážne dieliky, otvormi pre zatĺkanie klincov, pravítkom a zverákom pre uchytenie dielcov. V spodnej časti stolíka je úložný priestor pre náradie a doplnky. Pracovná dielňa s motívom Spidermana zo štúdia Marvel pripraví deťom veľa radostných chvíľ so svojím obľúbeným hrdinom.

S touto dielňou si dieťa užije veľa zábavy, pričom si rozvíja jemnú motoriku, učí sa pracovať s rôznymi nástrojmi a prebúdza sa v ňom technická predstavivosť a fantázia. Chlapci sa budú pri hre cítiť ako skutoční opravári a konštruktéri, približujú sa svetu dospelých a získajú pocit zodpovednosti. Zlepšujú si logické myslenie a priestorovú orientáciu, naučia sa udržiavať si vo svojej dielni poriadok. Stolík je vyrobený z kvalitných plastov najmodernejšou technológiou, vydrží deťom dlhé roky. Rozmery produktu sú 110*34*110 cm.

Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery110*34*110 cm
Celková výška110 cm
Rozmery balenia60*16*76 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.