Pracovná dielňa s mechanickou vŕtačkou Black&Decker Smoby so zverákom a skladacou motorkou a 82 doplnkov 103 cm výška

Popis produktu

Pracovná dielňa Black&Decker z dielne francúzskych dizajnérov Smoby predstavuje skvelú hračku pre všetky šikovné a zvedavé deti už od 3 rokov. Skrýva v sebe množstvo funkcií a v bohatej sade 82 doplnkov nájdu malí majstri okrem montážnych dielikov aj praktické náradie - kladivko, skrutkovač, píla, montážne kľúče, kliešte a mechanickú vŕtačku. Svoje technické zručnosti si vyskúšajú pri skladaní motorky, praktický zverák im pomôže pri všetkých konštrukčných prácach. Naučia sa narábať s drobnými dielikmi, medzi ktoré patria napríklad skrutky a maticke, rozvíjajú si tak jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť. S touto nadčasovou dielňou sa zabaví aj viacero detí, súrodenci a kamaráti.

Konštrukčná dielňa ponúka dostatok úložného priestoru pre všetky doplnky pre malých konštruktérov. Na zadnej stene sa nachádza úložný systém pre náradie a oranžové boxy pre drobné skrutky. Pracovná plocha je vybavená rôznymi montážnymi otvormi, na jej prednej strane nájdu deti aj praktické pravítko. Dodatočný úložný priestor pod pracovnou doskou poslúži ako odkladacia plocha pre ďalšie pracovné pomôcky. Detský stolík je stabilný vďaka 4 nohám z pevného a odolného plastu. Štýlové farebné vyhotovenie v kombinácii sivej, čiernej, oranžovej vytvorí skvelú pracovnú atmosféru a umožní deťom realizovať všetky ich nápady.

Je veľmi dôležité povzbudzovať malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Pri hre s dielňou si rozvíjajú pohybové zručnosti. Používaním nástrojov, skladaním motorky sa podporuje aj rozvoj logického myslenia, koncentrácie a trpezlivosti. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Originálny motív so značkou pracovného náradia Black&Decker prináša deťom tie najrealistickejšie zážitky. Rozmery dielne sú 56*39*103 cm, pričom jej celková výška je 103 cm.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*39*103 cm
Celková výška103 cm
Rozmery balenia49*16*76 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,4 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.