Pracovná dielňa skladacia Stanley Open Bricolo Workbench Smoby s 37 doplnkami

Popis produktu

Pracovná dielňa Open Bricolo od francúzskeho Smoby je skvelý darček pre všetky šikovné deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na technikov a opravárov. Moderná dielňa v žlto-čiernom vyhotovení s nápisom značky pracovného náradia Stanley poteší prepracovaným systémom skladania, vďaka čomu sa dá dielňa zložiť za pár sekúnd a presunúť na iné miesto. V bohatej sade 37 doplnkov dieťa nájde mechanickú vŕtačku s vymeniteľnými nadstavcami, skrutkovač, kladivo, kolenný kľúč, francúzsky kľúč, kliešte, pílu, matice, skrutky, klince a ďalšie montážne diely. Dielňa disponuje aj funkčným zverákom, s ktorým si dieťa pri práci uchytí potrebné dieliky.

Zadná stena dielne poslúži deťom na zavesenie 4 druhov náradia, na pracovnej doske sú rôzne otvory pre montáž dielcov, na pravítku si odmerajú správne rozmery jednotlivých súčiastok. V spodnej časti sú 2 úložné priestory pre náradie, ktoré sa dajú zatvoriť žltými dvierkami. Bočný výsuvný panel ponúka ďalšiu odkladaciu plochu, kam si deti odložia doplnky, s ktorými práve pracujú. V zadnej časti dielne sú 2 kolieska a vo vrchnej časti rukoväť pre jednoduchšiu manipuláciu a presúvanie stolíka. Dielňa je kompaktná a v prípade potreby sa veľmi ľahko schová.

S touto dielňou si dieťa užije veľa zábavy, pričom si rozvíja jemnú motoriku, učí sa pracovať s rôznymi nástrojmi a prebúdza sa v ňom technická predstavivosť a fantázia. Chlapci sa budú pri hre cítiť ako skutoční inžinieri a strojári, približujú sa svetu dospelých a získajú pocit zodpovednosti. Zlepšujú si logické myslenie a priestorovú orientáciu, naučia sa udržiavať si vo svojej dielni poriadok. Produkt je vyrobený z kvalitných plastov najmodernejšou technológiou, vydrží deťom dlhé roky. Jeho rozmery sú 60*30*78 cm, jeho výška v rozloženom stave je 78 cm, výška v poskladanom stave je 52 cm a celková výška pracovnej plochy je 50 cm.

Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery60*30*78 cm
Celková výška52 - 78 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia38*32*53 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.