Pracovná dielňa skladacia na kolieskach Bricolo Devil Workmate 3in1 Black&Decker Smoby s kufríkom a 19 doplnkov

Popis produktu

Skladacia pracovná dielňa na kolieskach Bricolo Devil Workmate 3v1 od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Multifunkčnú pracovnú hračku 3v1 deti využijú ako ručný vozík na kolieskach, pracovný stôl a fúrik. Originálna pracovná dielňa v oranžovo-čiernom vyhotovení s motívom pracovného náradia Black&Decker očarí chlapcov na prvý pohľad. Pri práci na majstrov opravárov využijú sadu 19 doplnkov, medzi ktorými nájdu montážne kľúče, skrutkovač, skrutky, zverák, montážne diely, matice a plastový box s veľkým držadlom, v ktorom si odnesú pracovné náradie.

Pracovná dielňa sa dá ľahko skladať a rozkladať, vďaka 2 kolieskam sa dá jednoducho presúvať. Je vyrobená z prvotriednych plastových materiálov so zaoblenými hranami pre maximálnu bezpečnosť pri hraní. Deti sa zahrajú na konštruktérov a opravárov, približujú sa svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti a učia sa, ako sa používa pracovné náradie. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Keď sa deti hrajú na opravy v dome alebo vonku, rozvíjajú tým aj svoju fantáziu a kreativitu. Rozmery dielne sú 33*32*59 cm.

Francúzsky výrobca Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky v prvotriednej kvalite. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery33*32*59 cm
Rozmery balenia39*20*50 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.