Pracovná dielňa Mecanics Écoiffier s rudlou a prilbou červená od 18 mes

Doprava
Výrobca: Écoiffier Kategória: Pracovná detská dielňa Kód: ECO2379
49,99 €
36,99
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Écoiffier pracovná dielňa Mecanics je nádherná hračka, ktorá poteší všetkých chlapcov od 18 mesiacov, ktorý túžia po vlastnej pracovnej dielni. Chlapčenská dieľna je ladená v červeno-sivej farbe a dokonale upúta každého malého remeselníka. Súčasťou dielne je aj bohatá sada 22 doplnkov, ktoré nesmú chýbať v dielni žiadneho opravára. Chlapci si v tejto detskej dielni nájdu kladivo, vŕtačku s 3 nadstavcami, meter, kľúč, skrutky, kliešte, rudlu s boxom na príslušenstvo, menší prenosný box, pracovné okuliare a dokonca aj prilbu. Detská dielňa v červenej farbe je vyrobená z pevných a odolných materiálov, zo zdravotne neškodných farieb pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí. Jej realistické vyhotovenie a výbava zaručia hodiny zábavy pre malých pomocníkov. Dielňa dosahuje výšku 62 cm a jej celkové rozmery sú 57*26*62 cm.

Dielňa pre chlapcov je veľmi zábavná a pekná hračka, ktorá upúta každé dieťatko, ale má aj iný, o niečo dôležitejší význam. Je totiž veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale rozvíjajú sa aj mentálne a to práve vďaka takýmto hračkám. Ďalej sa prostredníctvom detskej dielne rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické myslenie. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré sa rady starajú o svojich milovaných a pomáhajú svojim rodičom v dielni alebo pri opravách kdekoľvek v dome.

Écoiffier je francúzska spoločnosť, ktorá vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery57*26*62 cm
Celková výška62 cm
Celková dĺžka57 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...