Pracovná dielňa Mecanics Écoiffier s rudlou a prilbou červená od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier pracovná dielňa Mecanics je nádherná hračka, ktorá poteší všetkých chlapcov od 18 mesiacov, ktorý túžia po vlastnej pracovnej dielni. Chlapčenská dieľna je ladená v červeno-sivej farbe a dokonale upúta každého malého remeselníka. Súčasťou dielne je aj bohatá sada 22 doplnkov, ktoré nesmú chýbať v dielni žiadneho opravára. Chlapci si v tejto detskej dielni nájdu kladivo, vŕtačku s 3 nadstavcami, meter, kľúč, skrutky, kliešte, rudlu s boxom na príslušenstvo, menší prenosný box, pracovné okuliare a dokonca aj prilbu. Detská dielňa v červenej farbe je vyrobená z pevných a odolných materiálov, zo zdravotne neškodných farieb pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí. Jej realistické vyhotovenie a výbava zaručia hodiny zábavy pre malých pomocníkov. Dielňa dosahuje výšku 62 cm a jej celkové rozmery sú 57*26*62 cm.

Dielňa pre chlapcov je veľmi zábavná a pekná hračka, ktorá upúta každé dieťatko, ale má aj iný, o niečo dôležitejší význam. Je totiž veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale rozvíjajú sa aj mentálne a to práve vďaka takýmto hračkám. Ďalej sa prostredníctvom detskej dielne rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické myslenie. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré sa rady starajú o svojich milovaných a pomáhajú svojim rodičom v dielni alebo pri opravách kdekoľvek v dome.

Écoiffier je francúzska spoločnosť, ktorá vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery57*26*62 cm
Celková výška62 cm
Celková dĺžka57 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.