Pracovná dielňa Open Bricolo Workbench Black&Decker Smoby s 37 doplnkami

Popis produktu

Pracovná dielňa Open Bricolo Workbench od francúzskeho Smoby je vynikajúci darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré majú rady hry na technické povolania. Moderná dielňa v oranžovo-čiernom vyhotovení s motívom značky pracovného náradia Black&Decker prekvapí najnovším systémom skladania, vďaka čomu sa dá zložiť za pár sekúnd a presunúť na iné miesto. V bohatej súprave 37 doplnkov dieťa nájde mechanickú vŕtačku s vymeniteľnými nadstavcami, skrutkovač, kladivo, 2 montážne kľúče, kliešte, pílu, matice, skrutky, klince a ďalšie montážne diely. Stôl disponuje aj funkčným zverákom, s ktorým si dieťa pri práci uchytí jednotlivé diely.

Zadný panel dielne poslúži deťom na zavesenie 4 druhov náradia, na pracovnej ploche sú rôzne otvory pre montáž dielcov, na pravítku si odmerajú rozmery súčiastok a s uhlomerom odhadnú správny sklon. V spodnej časti dielne sú úložné priestory pre náradie a doplnky, na otvárateľných dvierkach sú obrázky jednotlivých nástrojov, ktoré si tam dieťa môže uložiť. Bočný výsuvný panel ponúka extra odkladací priestor pri práci. V zadnej časti dielne sú 2 kolieska a vo vrchnej časti rukoväť pre jednoduchšiu manipuláciu a presúvanie stolíka. Dielňa je kompaktná a v prípade potreby sa veľmi ľahko schová.

S touto dielňou si dieťa užije veľa zábavy, pričom si rozvíja jemnú motoriku, učí sa pracovať s rôznymi nástrojmi a prebúdza sa v ňom technická predstavivosť a fantázia. Chlapci sa budú pri hre cítiť ako skutoční konštruktéri, približujú sa svetu dospelých a získajú pocit zodpovednosti. Zlepšujú si logické myslenie a priestorovú orientáciu, naučia sa udržiavať si vo svojej dielni poriadok. Dielňa je vyrobená z kvalitných plastov najmodernejšou technológiou, vydrží deťom dlhé roky. Rozmery produktu sú 61*30*77 cm, jeho výška v rozloženom stave je 77 cm, výška v poskladanom stave je 51 cm a celková výška pracovnej plochy je približne 50 cm.

Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery61*30*77 cm
Rozmery balenia36*31*53 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.