Pracovná dielňa Mecanics Écoiffier s náradím a 32 doplnkami červená od 18 mes

Popis produktu

Pracovná dielňa pre deti Mecanics od francúzskej firmy Écoiffier je vynikajúca hračka, ktorá je vhodná pre všetky deti a najmä chlapcov od 18 mesiacov. Dielňa pre chlapcov je vyhotovená v červeno-sivej farebnej kombinácii, spolu so žltými detailmi. Súčasťou dielne je aj bohatá sada 32 doplnkov, ktoré nesmú chýbať v dielni žiadneho opravára. Chlapci si v tejto detskej dielni nájdu kladivo, vŕtačku s 3 nadstavcami, meter, kľúč, skrutky, kliešte, prenosný box na náradie, skrutkovač, francúzsky kľúč a ďalšie príslušenstvo. Detská dielňa pre chlapcov je vyrobená z pevných a odolných materiálov, zo zdravotne neškodných farieb pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí. 

Chlapci majú k dispozícii aj dostatok úložného priestoru, kam si môžu odkladať po práci náradie a doplnky. Stôl pre remeselníkov ponúka aj možnosť zloženia rozloženia bočných strán stolíka, vďaka čomu vznikne obojstranný stolík, predelený stenou na náradie, s ktorým sa môže naraz zahrať viacero detí. Dielňa dosahuje výšku 62 cm a jej celkové rozmery sú 64*29*62 cm. Jej realistické vyhotovenie, spolu s bohatou sadou doplnkov zaručia hodiny zábavy pre malých remeselníkov.

Dielňa pre chlapcov je veľmi zábavná a pekná hračka, ktorá upúta každé dieťatko, ale má aj iný, o niečo dôležitejší význam. Je totiž veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale rozvíjajú sa aj mentálne a to práve vďaka takýmto hračkám. Ďalej sa prostredníctvom detskej dielne rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické myslenie. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré sa rady starajú o svojich milovaných a pomáhajú svojim rodičom v dielni alebo pri opravách kdekoľvek v dome.

Écoiffier je francúzska spoločnosť, ktorá vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*29*62 cm
Celková výška62 cm
Celková dĺžka64 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,5 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.