Pracovná dielňa Mecanics Écoiffier s rudlou, kufríkom, prilbou a doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Detská pracovná dielňa Mecanics je nádherná hračka vhodná pre chlapcov od 18 mesiacov, ladená v modro-žltej farbe doplnenej sivou a čiernou . Súčasťou tejto chlapčenskej dielne je rudla - vozík na prenášanie ťažkého materiálu alebo kufríka s náradím, prilba na ochranu hlavy malého majstra a ďalšie doplnky, ktoré nesmú chýbať v dielni žiadneho malého pomocníka alebo opravára. V detskej dielni nájdete všetko, čo malý opravár potrebuje: kladivo, kľúč, skrutky, matice, kliešte, zverák či vŕtačku, ktoré si môže zobrať so sebou v prenosnej brašni kdekoľvek, kde potrebujú jeho pomoc.

Malý opravár má k dispozícii tiež detskú prilbu, pretože ochranu a bezpečnosť pri práci neberieme na ľahkú váhu. Prenášanie ťažkého materiálu či opraveného stroja mu uľahčuje vozík na 2 kolieskach, ktorý je mini replikou originálnej rudly.  Detská dielňa so zaujímavým dizajnom je vyrobená z pevných a odolných materiálov, zo zdravotne neškodných farieb pre maximálnu bezpečnosť počas hier detí. Jej realistické prevedenie a výbava zaručia hodiny zábavy pre malých pomocníkov, má výšku 74 cm.

Dielňa pre chlapcov je veľmi zábavná a pekná hračka, ktorá upúta každé dieťatko, ale má aj iný, o niečo dôležitejší význam. Je totiž veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale aj mentálne a to práve vďaka takýmto hračkám. Ďalej sa prostredníctvom detskej dielne rozvíja aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny darček pre všetky deti, ktoré sa rady starajú o svojich milovaných a pomáhajú rodičom pri opravách v dielni alebo kdekoľvek v dome.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava zadarmo SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45.31*74 cm
Celková výška74 cm
Rozmery balenia80*60*74 cm
Hmotnosť3.65 kg
Farbamodrá
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha