Pracovná dielňa elektronická Bricolo Ultimate Workbench Black&Decker Smoby s mechanickou vŕtačkou s 95 doplnkami 103 cm

Popis produktu

Pracovná dielňa elektronická Bricolo Ultimate Workbench od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre šikovné deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Zahŕňa v sebe množstvo pracovných doplnkov, vďaka čomu je zárukou hodín plných zábavy a majstrovania pre malých opravárov a konštruktérov. V bohatej sade 95 doplnkov sa nachádza kladivo, skrutkovač, kliešte, montážne kľúče, píla, skrutky, mechanická vŕtačka, zverák a množstvo montážnych dielov. Okrem opráv sa deti zabavia skladaním oranžového autíčka, či pílením drevených dielov na stolovej píle s realistickým zvukom. Na dielni nájdu deti viacero úložných priestorov a boxov pre drobné skrutky a iné nevyhnutné náradie pre opravára.

Pracovný stôl pre chlapcov je vyrobený z jemného, ale pevného a kvalitného plastu, stojí na 4 pevných nohách. Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov, skladaním autíčka sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje táto skvelá dielňa s originálnym francúzskym dizajnom.

Francúzsky výrobca Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky v prvotriednej kvalite. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery79*34*103 cm
Rozmery balenia60*16*76 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBatteries: 2 x LR44 included
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.