Potraviny rýchleho občerstvenia Fast Food 100% Chef Écoiffier s pokladňou a 44 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Potraviny rýchleho občerstvenia Fast Food 100% Chef od francúzskeho výrobcu Écoiffier je vynikajúca sada hračiek pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Potraviny Fast Food 100% ponúkajú deťom praktickú pokladňu a bohatú sadu 44 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza pracovný tablet, rekvizity potravín, peniaze, platobná karta, nápoje, tanieriky, pizza, koláčiky, nápoje s kávou a mnohé ďalšie doplnky. Potraviny s pokladňou a doplnkami sa zapáči všetkým deťom na prvý pohľad a rýchlo si obľúbia hru na predavačov. Všetky doplnky v sade sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný a dlho vydrží. 

Detské potraviny s pokladňou a doplnkami 100% Chef je kvalitná a praktická sada hračiek z dielne francúzskeho výrobcu Écoiffier, ktorý má dlhú tradíciu vo výrobe hračiek a zaručuje najvyššiu európsku kvalitu. Dieťa sa s pokladňou a doplnkami nemusí hrať len samo, ale je prispôsobená na to, aby mohli byť k hre prizvaní aj kamaráti. Môžu sa hrať na predavača a zákazníka, čo veľmi pomáha k budovaniu komunikačných schopnosti dieťaťa, ale aj jeho sociálnemu cíteniu. Hra navyše zlepší šikovnosť v počítaní a narábaní s peniažkami a zlepšuje finančnú gramotnosť, ktorá sa vo forme hry veľmi ľahko zapamätá a v neskoršom veku je aj dôležitá.

Francúzsky producent Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Écoiffier využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,82 kg
Farbašedá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné