Textilný poťah na stoličku Beaba Up&Down z príjemného materiálu je kompatibilný s výškovo nastaviteľnými stoličkami Beaba. Poťah na jedálenskú stoličku je vyrobený z mäkkého textilu a dokonale kopíruje tvar stoličky. Sedenie na jedálenskej stoličke Beaba je vďaka nemu ešte pohodlnejšie. Textilný poťah môžete prať ručne alebo v práčke. Jemný vzor na poťahu a jeho sivá farba perfektne ladia s dizajnom stoličky Beaba Up&Down.
Francúzska značka Beaba už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi inovatívne kuchynské pomôcky a produkty starostlivosti o malé deti. Všetky produkty starostlivosti o deti sú kvalitné a zároveň jednoduché na použitie. Značka Beaba získal od začiatku svojej pôsobnosti množstvo ocenení od odborných porôt, ale aj od spokojných rodičov a rovnaký pocit prinesie aj vám a vašim deťom.

| Vek | Od 6 mesiacov |
| Pôvod | Vyrobené vo Francúzsku |
| Rozmery | 25*25*23 cm |
| Rozmery balenia | 30*35*6 cm |
| Mechanické | SS2023 vozík ECO1479 |
| Balenie | Áno |
| Hmotnosť | 0,6 kg |
| Farba | šedá |
| Set produktov | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...