Postieľka Mon Premier Poupon Bébé Corolle s vankúšom a paplónom pre 30-42 cm bábiku od 18 mes

Popis produktu

Je čas uložiť bábiku a popriať jej krásne sny! Postieľka Mon Premier Poupon Bébé z dielne francúzskej značky Corolle patrí k povinnej výbavičke každého dieťatka od 18 mesiacov, ktoré sa stará o bábiku Corolle. Nádherná sivá postieľka s vankúšom a paplónom je ako stvorená pre bábiku Corolle s veľkosťou 30-42 cm. Dizajnová postieľka s rozkošnými obliečkami je obojstranná, takže sa hravo prispôsobí veľkosti bábiky. Keď vaše dieťatko vyrastie a presunie sa do väčšej postieľky, môže to isté urobiť aj s bábikou. Na každú bábiku Corolle čakajú v postieľke krásne a ničím nerušené sny, ktoré jej prinesie nielen mäkučký matrac s nádhernou potlačou, ale aj starostlivosť vášho dieťatka.

Jedinečná postieľka Mon Premier Poupon Bébé Corolle pozdvihne hru s bábikou na vyššiu úroveň a bude pripomínať starostlivosť o skutočné bábätko. Dokonale prepracované detaily a prvotriedne materiály príjemné na dotyk vytvárajú z postieľky realisticky pôsobiacu postieľku pre bábätko, vďaka čomu deti približujú svetu dospelých. Postieľka Corolle, ktorá je zároveň krásnym doplnkom detskej izbičky, rozvíja fantáziu detí a ich komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Tím dizajnérov bábikám Corolle vdychuje život v malom romantickom mestečku Langeais vo francúzskej oblasti Loire Valley. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • postieľka pre bábiku
  • s vankúšom a paplónom
  • od 18 mesiacov
  • pre bábiku s veľkosťou 30-42 cm
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery27*53*25 cm
Celková výška27 cm
Celková dĺžka53 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbašedá
Vhodné pre bábiku30 - 42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.