Postieľka pre bábiku 36 cm Birdy Paradise Janod textilná v kufríku s perinkou od 24 mes

Popis produktu

Postieľka pre bábiky v kufríku od výrobcu Janod je špičkový výrobok spĺňajúci prísne kritéria kvality a bezpečnosti. Dievčatko od 2 rokov si vozí so sebou krásny ružový kufrík na kolieskach s potlačou vtákov Birdy Paradise, ktorý je navyše vybavený praktickou vysúvateľnou rúčkou na ťahanie. Keď chce malá maminka uložiť svoju bábiku spať, roztvorí kufrík a razom sa s neho stane nádherná kolíska pre bábiky s dĺžkou 32-36 cm. Súčasťou kolísky je aj vankúšik a prikrývka pre bábiku. Kolíska pre bábiky Janod je vyrobená z tuhých lepenkových panelov a potiahnutá kvalitnou Oxfordskou tkaninou.

Kolíska v kufríku je vhodná pre detičky od dvoch rokov, jej povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Hračky značky Janod sú vyrobené na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Víziou značky Janod je používanie materiálov s certifikátom FSC. 

Značka Janod píše svoju históriu už od roku 1970. Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom prvotriednych hračiek z dreva. V ponuke tejto značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov. Hračky Janod sú robustné, stabilné a pevné. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou s budú hrať aj ďalšie generácie. Výrobky značky Janod neustále podstupujú inovácie, aby napĺňali moderné trendy. Za kvalitou Janod stoja aj medzinárodné ocenenia ako PAL Awards za hračky podporujúce rozvoj reči či zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú deti, rodičia a pedagógovia.

Vlastnosti

  • kvalitné lepenkové panely a Oxfordská tkanina
  • povrchová úprava zo zdravotne neškodných farieb
  • rozmery kolísky: 36,5*22,5*15,5
  • rozmery kufríku: 20*12*16
  • vhodná pre deti od 24 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • čistenie navlhčenou handričkou
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery40*25*37 cm
Vhodné pre bábikudo 36 mesiacov
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.