Postieľka s kolotočom Nursery Écoiffier s nočníkom a doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Postieľka s kolotočom Nursery od francúzskeho Écoiffier je nádherná postieľka a zároveň kolíska, do ktorej si môžu dievčatká od 18 mesiacov uložiť svoju obľúbenú bábiku. Je vyhotovená z pevných a odolných plastových materiálov a jej bielo-ružové vyhotovenie zaujme malé mamičky na prvý pohľad. Jej súčasťou je aj kolotoč, umiestnený nad bábikou, ktorý pomôže s jej uspávaním. Vyobrazuje rôzne veselé tvary - obláčiky, vtáčika a sovičku. Na čele postieľky je veľký nápis Nursery. Súčasťou sady je aj ružový nočník, hrebienok, teplomer a fľaška na pitie s nápisom my Baby

Dievčatká v tejto krásnej postieľke môžu bábiku hojdať, uspávať a zažijú s ňou veľa radostných chvíľ. Postieľka má jemné oblé tvary, ktoré sa rozkolíšu pri jemnom dotyku, a tak dieťa uspáva svoju obľúbenú bábiku. Deti radi predstierajú, že ich bábika je ozajstná a pri hre si rozvíjajú kognitívne, motorické schopnosti a pocit zodpovednosti. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe.Jej rozmery sú 36*27*34 cm, pričom celková dĺžka je 36 cm. Postieľka sa dá jednoducho prenášať. Bábika nie je súčasťou balenia. Na čistenie hračky používajte len jemne vlhkú handričku. 

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery36*27*34 cm
Celková výška34 cm
Celková dĺžka36 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,82 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.