Porcelánová čajová súprava Máša a medveď Smoby 12 dielov

Doprava zdarma
Výrobca: Smoby Kategória: Riadíky a doplnky kuchynky Kód: SM310581
16,99 €
10,99
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Porcelánová čajová súprava je kvalitný detský čajový set, ako stvorený pre všetky malé dievčatká, ktoré sa rady hrajú na hostiteľky a ponúkajú svojim hosťom čaj o piatej. Čajový set s motívom animovanej rozprávky Máša a medveď nadchne deti svojím moderným a elegantným dizajnom. Krásny biely porcelán má hrubé steny a je veľmi kvalitný a odolný, vďaka čomu je bezpečný pre všetky deti od 3 rokov

Detský porcelánový čajový set je tvorený 12 doplnkami, s ktorými si vaše dievčatko môže vyčarovať skutočne nádherné posedenie. Detský porcelánový set Máša a medveď je vhodný aj na každú detskú oslavu. Porcelánový set je vyhotovený v bielej farbe s farebnými obrázkami roztomilej Máše a jej verného kamaráta medveďa, ktorí spolu zažívajú množstvo veselých príhod. Porcelánový set pre deti sa skladá zo 4 tanierikov4 čajových šálok s uškom, krásneho čajníka a malej nádobky na cukor.

Porcelánový čajový set  vyzerá veľmi elegantne a je ideálnym doplnkom ku každej detskej kuchynke. Vďaka detskému porcelánovému čajovému setu sa vaše dievčatko bude cítiť ako skutočná domáca pani. S čajovým porcelánovým setom sa vaša malá princezná môže naučiť, ako správne stolovať, servírovať čaj a obsluhovať hostí. S detskou čajovou sadou si vaše deti užijú veľa zábavy a môžu si otvoriť vlastnú malú čajovňu. Výrobca Smoby je francúzska renomovaná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vyrába jedinečné modely detských hračiek najvyššej kvality pre vaše deti.

Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesign in France
Rozmery balenia21*25*6 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,42 kg
Farbabiela
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...