55,59 €
36,99
Množstvo:
Tovar skladom
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Detská pokladňa Marchande je dokonalá elektronická hračka pre deti od 3 rokov. Detská pokladňa má realistický dizajn a množstvo funkcií a doplnkov sa približuje originálnej registračnej pokladni. Dotyková obrazovka, váha, čítačka kódov a až 25 doplnkov robia z pokladne pre deti obľúbenú hračku všetkých malých predavačov. Malý pokladník odváži ovocie či zeleninu na mechanickej váhe a pri blokovaní si vyberá produkty na dotykovom displeji. Cena tovaru sa zobrazuje na LCD obrazovke a všetky ceny sa dajú spočítať na zabudovanej kalkulačke. Produkty môžu deti aj oskenovať, presne ako na naozajstnej pokladni. Pri skenovaní čítačka kódov vydá pípajúci zvuk a zasvieti červené svetielko. Pri platení je potrebné pretiahnuť kartičku a cena na pokladni sa vynuluje. Detská registračná pokladňa prichádza s mikrofónom, na ktorom sa dá zvýrazniť hlas.

Súčasťou tejto realistickej hračky je až 25 doplnkov. V otvárateľnej kasičke deti nájdu imitáciu papierových bankoviek i mincí. Ďalej v balení nájdete 2 krabičky, plechovku, kreditnú kartu. Detská pokladňa s doplnkami je nielen veľmi zábavná realistická hračka, ale prispieva aj k rozvoju detí. Manipuláciou s drobnými doplnkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálna hračka pre deti, ktoré rady vymýšľajú rôzne príbehy a hrajú sa na dospelých. Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej detskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rozmery detskej pokladne Smoby sú 19*15*29 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. Pokladňa pre deti, ktorá je replikou ozajstnej pokladne obsahuje všetko pre realistickú hru na predavačov a zaručene poteší aj vašich malým predavačom.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery19*15*29 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Poznámkaclose box
Farbačervená

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...