Výrobca: Smoby Kategória: Obchody pre deti Kód: SM350108
39,99 €
27,99
Množstvo:
Tovar skladom
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Detská pokladňa Mini Shop Smoby je elektronická pokladňa s doplnkami pre deti od 3 rokov. Súčasťou pokladne je 27 doplnkov - ručný skener, platobná karta, potraviny v papierových krabičkách, papierové účtenky, papierové bankovky a plastové mince. Pokladňa funguje na 3 x AA batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Na pokladni je aj klávesnica s číslami, ktorá plní funkciu skutočnej kalkulačky a dieťa sa tak zoznamuje s matematikou a počtami. Detská pokladňa Smoby má rozmery 19*15*29 cm.

Po položení tovaru na váhu sa zobrazí hmotnosť potravín a predavačka si následne vyberie produkt na dotykovej obrazovke. Ako ozajstná predavačka potom vidí cenu na LCD displeji a môže si vypýtať sumu peňazí od svojich zákazníkov. Produkty sa dajú zosnímať ručným skenerom so svetlom a zvukom, dieťa môže oznámiť svojim kamarátom a zákazníkom dôležité informácie pomocou mikrofónu, ktorý je vstavanou súčasťou pokladne Mini Shop

Vlastnosti

  • pre deti od 3 rokov
  • obsahuje 27 doplnkov
  • funguje na 3 x AA batérie
  • rozmery 19*15*29 cm
  • skener, váha, čítačka, peniaze, repliky potravín

Elektronická pokladňa v ružovo-zelenej farbe z kvalitného a odolného plastu, ktorý bol vyrobený vo Francúzsku. Pokladňa so zvukom a svetlom vyzerá veľmi realisticky a je zmenšeninou pokladní zo supermarketov. Deti si pri takejto hre zlepšia komunikačné schopnosti. Deti sa hrou na predavačov približujú svetu dospelých, objavujú princípy fungovania obchodov, počítajú si svoje prvé peniažky.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky spĺňajú prísne kritériá bezpečnosti. Všetky detské hračky od výrobcu Smoby majú oblé hrany, aby boli vaše deti počas veselých hier chránené pred poranením. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé.

Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery19*15*29 cm
Celková výška29 cm
Rozmery balenia41*9*29 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaBattery: 3 x AA/LR6
Farbaružová
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...