Drevený podnos s ovocím Chopping Board Fruits Eichhorn 12 dielov od 24 mes

Popis produktu

Drevený podnos s ovocím Chopping Board Fruits od nemeckej značky Eichhorn poteší všetkých chlapcov a dievčatá už od 2 rokov. Drevený podnos s farebným ovocím je vyrobený z prvotriedneho dreva s jemným povrchom, vďaka čomu vytvorí v detskej izbe vytvorí útulnú a veselú atmosféru. V skvelej 12-dielnej sade deti nájdu aj drevený nožík na krájanie, kiwi, pomaranč, banán, hrušku aj jabĺčko. Ovocie sa dá rozdeliť pri krájaní vďaka suchému zipsu, takže dieťa získa realistický zážitok ako pri skutočnom krájaní v kuchyni. Je to vynikajúca hračka do kuchynky, dá sa s ňou hrať aj samostatne. 

Drevené hračky do kuchynky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Originálny podnos s ovocím pomôže deťom s rozvojom fantázie a kreativity, zahrajú sa hry na povolanie kuchárov a naučia sa zaobchádzať s vecami každodennej potreby. Klasické drevené hračky sa tešia čoraz väčšej obľube a vďaka prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, použité farby sú bezpečné pre hru detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevený podnos s ovocím na krájanie
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodný od 2 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery26*16,5 cm
Rozmery balenia45*28*38,3 cm
Hmotnosť525 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.