Drevený podnos s potravinami Chopping Board Eichhorn od 24 mes

Popis produktu

Drevený podnos s potravinami Chopping Board od nemeckej značky Eichhorn predstavuje nádherný darček pre chlapcov a dievčatá už od 24 mesiacov. Drevený podnos s potravinami je vyrobený z kvalitného dreva s jemným povrchom, vďaka čomu vytvorí v detskej izbe vytvorí útulnú a veselú atmosféru. V bohatej 8-dielnej sade deti nájdu aj drevený nožík na krájanie, mrkvičku, chlebík, žemľu, cibuľu, rajčinu a uhorku. Potraviny sa dajú rozdeliť pri krájaní vďaka suchému zipsu, takže dieťa získa realistický zážitok ako pri skutočnom krájaní v kuchyni. Je to skvelá hračka do kuchynky, dá sa s ňou hrať aj samostatne. 

Drevené hračky do kuchynky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Originálny podnos s potravinami pomôže deťom s rozvojom fantázie a kreativity, zahrajú sa hry na povolanie kuchárov a naučia sa zaobchádzať s vecami každodennej potreby. Klasické drevené hračky sa tešia čoraz väčšej obľube a vďaka prírodnému materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, použité farby sú bezpečné pre hru detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevený podnos s potravinami na krájanie
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 24 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery24*14*3,5 cm
Celková výška3,5 cm
Hmotnosť387 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.