Podlahové puzzle Cars 3 Educa Giant 33 dielov

Popis produktu

Puzzle Cars 3 sú kvalitné puzzle pre deti od španielskeho výrobcu Educa s motívom postavičiek zo známej animovanej rozprávky Autá. Balenie puzzle obsahuje 33 dielov, z ktorých sa dá zložiť krásny veľký obrázok s rozmermi 68*48 cm, takže deťom poslúžia aj ako podlahový koberec. Puzzle Cars 3 sú vhodné pre vekovú kategóriu od 8 rokov, dieťa si ich môže skladať na zemi a po poskladaní vytvoria perfektný obrázok sympatického autíčka McQueen, slávneho pretekára, ktorého si obľúbili deti po celom svete.

Veselého a odvážneho McQueena pozná každé malé dieťa, ktoré obľubuje Disney rozprávky. Po poskladaní puzzle tvoria celistvý obrázok. Dieliky majú svoje rozmery navrhnuté tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabice. Skladanie puzzle je veľmi obľúbená činnosť, pre jednotlivca alebo pre celú rodinu, a je populárna po celom svete.

Vhodne rozvíja detskú fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť a pestuje sa ňou zmysel pre detail a koncentrácia. Educa  sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier nielen pre deti. Puzzle Cars 3 spĺňajú bezpečnostné štandardy Európskej únie, takže sú pre deti celkom bezpečné. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre rôzne vekové kategórie, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava zadarmo SK
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 8 rokov
PôvodSpain
Rozmery68*48 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle33
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha