Podbradník a fľaška s mliekom Magic Bottle Mon Grand Poupon Corolle pre 36-42 cm bábiku od 24 mes

Popis produktu

Krásny podbradník a fľaša s mliekom Magic Bottle pre bábiku Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle nesmie chýbať žiadnej bábike Corolle s rozmermi 36-42 cm. Ako jediný eshop na trhu vašim deťom prinášame tento jedinečný doplnok hry v podobe nádherného podbradníka a fľaše s mliekom s originálnym francúzskym dizajnom. Rozkošná potlač podbradníka deti okamžite upúta, rovnako ako aj fľaša Magic Bottle, ktorá im pri starostlivosti o bábiku nesmie chýbať. Vďaka tejto súprave doplnkov pre bábiku Corolle bude každá hra s voňavou bábikou nezabudnuteľná a deťom prinesie množstvo zážitkov.

Dokonale prepracované detaily roztomilého podbradníka a fľaše s mliekom Magic Bottle a prvotriedne materiály príjemné na dotyk spestria každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Presvedčte sa o tom sami vďaka tomuto krásnemu podbradníku s fľašou na mliečko.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • podbradník a fľaša s mliekom
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 24 mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery balenia5*13*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,08 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...