Drevené počítadlo Abacus Eichhorn 100 farebných guličiek

Popis produktu

Drevené počítadlo Abacus od nemeckej značky Eichhorn sa stane obľúbenou hračkou pre všetky zvedavé deti od 3 rokov, ktoré s nimi získajú základy matematiky. Nádherné počítadlo v červenom vyhotovení je vyrobené z prvotriedneho brezového dreva, ktoré je odolné a jemné na dotyk. Na počítadle s 10 radmi sa nachádza spolu až 100 farebných guličiek, ktoré sú prispôsobené pre malé detské rúčky. Naučia sa s nimi počítať, rozdeľovať ich a triediť podľa vlastných schopností. Hravou formou sa tak dokážu pripraviť na klasický deň školáka a získajú skúsenosti s rátaním, trénujú si pamäť a kognitívne schopnosti.

Drevené počítadlá pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu a zlepšujú ich zručnosti. Originálne počítadlo pomôže dieťaťu rozvíjať logické myslenie, kvalitný drevený materiál mu pomáha vytvárať si pozitívny vzťah k prírode. Nadčasové počítadlo je skvelou hračkou aj do predškolských zariadení, zahrá sa s ním viacero detí. Farebné guličky pomôžu deťom aj s rýchlejším rozoznávaním farieb. Je to viacgeneračná hračka, vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám prvotriedne drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery5,5*24*23 cm
Celková výška23 cm
Rozmery balenia38*26*50
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.