Plyšový zajačik Rouge Kaloo 19 cm pre najmenších béžový

Popis produktu

Kaloo plyšový zajačik Rouge Kaloo z jemného mäkkého plyšu v nežnej pieskovobéžovej farbe je krásne plyšové zvieratko vhodné pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Plyšová hračka má veľkosť 19 cm a vďaka svojej veľkosti ju ľahko dieťatko uchopí do rúčky. Detská plyšová hračka je jemná, hebká a mäkučká k detskej pokožke, ideálna pre každé dieťatko na túlenie. Plyšová hračka pre deti zajačik z jemného mäkkého plyšu je ľahká a bezpečná pre hru najmenších detí. Zaujímavosťou tejto hebkej plyšovej hračky pre bábätká je, že zachytáva jedinečnú vôňu dieťaťa, čo je veľmi dôležité hlavne v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne. Deti si prostredníctvom jemnej plyšovej hračky intenzívnejšie uvedomujú svoju existenciu vo svete, mimo bruška mamičky. Plyšová hračka zajačik pre najmenších z jemného mäkkého plyšu je nadčasová, maximálne bezpečná a vďaka francúzskej kvalite môže bábätká sprevádzať už od narodenia.

Hra s plyšovými hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný nežnej krémovobielej farbe. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Táto detská plyšová hračka sa môže vďaka jedinečnému prevedeniu, jemným farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom a obľúbeným spoločníkom každého najmenšieho dieťatka.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • mäkká plyšová hračka zajačik
  • hebká hračka z jemného plyšu
  • v príjemných farbách
  • vhodná pre najmenšie deti
  • veľkosť 19 cm
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery19 cm
Celková výška19 cm
Rozmery balenia8*6,5*18 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.