Plyšový zajačik Zen-Zig Kaloo spievajúci naťahovací 25-40 cm v darčekovom balení pre najmenších

Popis produktu

Kaloo plyšový zajačik Zen-Zig je krásna naťahovacia spievajúca hračka vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov. Má sivo-bielu farbu, dĺžku 25 cm. Dá sa natiahnuť až na 40 cm, čo je určite veľmi zaujímavé pre každé bábätko. Tým, že dieťa hračku naťahuje a sťahuje, rozvíja sa jeho motorika, dieťatko túži po objavovaní a skúmaní toho, ako veci fungujú. Hračka pre bábätká po stlačení hrá pekné melódie, čím tiež dieťatko zaujme. Dá sa zavesiť vrchnou časťou nad postieľku alebo autosedačku, prípadne po natiahnutí sa dá uviazať aj spodná časť, hračka sa tak môže veľmi ľahko stať najlepším kamarátom na cesty pre bábätko. Plyšová hračka pre najmenších je zabalená v peknej darčekovej krabičke, takže ňou môžete obdarovať svojich najbližších.

Hranie sa s plyšovými hračkami je nevyhnutné pre optimálny vývin detí, pretože zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, ale aj zručnosti a schopnosti. Práve v prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný aj zajačik Kaloo. Naťahovací zajačik z kolekcie Zen od výrobcu Kaloo má nežné farebné prevedenie, čím pôsobí na deti upokojujúco a dodáva im pocit istoty. Pri plyšových hračkách Kaloo nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti 
  • jemné farebné prevedenie
  • po stlačení hrá pekné melódie
  • veľkosť 25 cm, dá sa natiahnuť na 40 cm
  • ideálna na zavesenie na autosedačku alebo postieľku
  • v darčekovom balení
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery25-40 cm
Farbašedá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné