Plyšový zajačik Rouge Kaloo 38 cm pre najmenších béžový

Popis produktu

Kaloo plyšový zajačik Rouge Kaloo je krásne plyšové zvieratko z jemného mäkkého plyšu vhodné pre dievčatá a chlapcov od 0 mesiacov. Plyšová hračka zajko má veľkosť 38 cm, je v jemnom farebnom prevedení v odtieňoch pieskovobéžovej farby. Detská plyšová hračka je jemná, hebká a mäkučká k detskej pokožke, každé bábätko sa k nej veľmi rado privinie. Plyšová hračka pre deti z jemného mäkkého plyšu zajačik je ľahká a bezpečná pre hru najmenších detí. Keďže je v príjemnom béžovom prevedení, pôsobí upokojujúco, každé dieťatko si pri ňom rado pospinká. Hneď po pôrode dieťa intenzívne vníma a zapamätáva si vône a pachy, ktoré ho obklopujú. V prvých týždňoch po narodení je dôležité naučiť dieťa, aby rozoznalo svoju vlastnú vôňu, aby si bolo vedomé svojej vlastnej existencie vo svete. Plyšový zajačik pre najmenších z jemného mäkkého plyšu zachytáva jedinečnú vôňu dieťatka, takže tým, že má dieťa hračku pri sebe, má istotu, cíti sa bezpečne, je to pre neho niečo známe v novom cudzom svete.

Hra s hračkami je základom pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný práve hebký mäkký plyšový zajačik Kaloo. Najmenšie deti majú pri zaspávaní rady jemné upokojujúce farby, čo spĺňa aj plyšový zajac Kaloo, ktorý je prevedený v jemnej farbe. Pri plyšovej hračke Kaloo sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Táto detská plyšová hračka sa môže vďaka jedinečnému prevedeniu, jemným farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom a obľúbeným spoločníkom každého najmenšieho dieťatka.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Vlastnosti

  • mäkký plyšový zajačik
  • hebká hračka z jemného mäkkého plyšu
  • v nežných farebných odtieňoch
  • vhodný pre najmenšie deti
  • veľkosť 38 cm
  • pranie pri 30°, aby sa zachovala farba a kvalita hračky
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery38 cm
Celková výška38 cm
Rozmery balenia17*14*37 cm
Farbabéžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné