Plyšový zajačik Plume-Patchwork Pink Rabbit Kaloo s hrkálkou 30 cm v darčekovom balení pre najmenších ružový

Doprava
Výrobca: Kaloo Kategória: Plyšové a textilné hračky Kód: K969462
39,99 €
29,59
Do zoznamu prianí
Popis produktu

Kaloo plyšový zajačik s hrkálkou Plume-Patchwork Pink Rabbit je milé zvieratko vhodné pre najmenšie dievčatá od 0 mesiacov. Keďže má jemnú ružovú farbu, pôsobí upokojujúco. Má veľkosť 30 cm a na brušku mäkké záhyby, vďaka čomu si ho bábätko môže lepšie uchopiť do svojej malej rúčky. Vo vnútri plyšového zajačika pre dievčatká je hrkálka, ktorá môže pomôcť pri rozvoji detského sluchu. Hneď po pôrode dieťa vníma a zapamätáva si vône a pachy, ktoré ho obklopujú, takže je dôležité naučiť dieťa, aby rozoznalo svoju vlastnú vôňu, aby si bolo vedomé svojej vlastnej existencie vo svete. Práve plyšový zajačik pre bábätká zachytáva vlastnú vôňu dieťatka, takže tým, že má dieťa hračku pri sebe, má istotu, cíti sa bezpečne. Plyšová hračka pre najmenších prichádza v krásnej darčekovej krabičke.

Hra s plyšovými hračkami je základom pre vývin detí, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. V prvých týždňoch života dieťaťa je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný práve mäkký zajačik Kaloo.  Pri hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá hračka pre najmenšie deti Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je pripravená na detské skúmanie, hryzenie a ochutnávanie. Táto plyšová hračka pre najmenších sa môže vďaka jedinečnému prevedeniu, jemným farbám a hebkému povrchu stať maznáčikom a obľúbeným spoločníkom každého najmenšieho dieťatka.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky, potom je potrebné nechať hračku voľne usušiť.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od 0 mesiacov
  • jemné farebné prevedenie
  • veľkosť 30 cm
  • darčekové balenie
  • ideálna na maznanie pre najmenších s hrkálkou
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • pranie pri 30°, potom voľne usušiť
  • francúzsky dizajn
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesign in France
Rozmery30 cm
Rozmery balenia25*11 cm
Export mikrostránkyÁno

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
loader  Načítavam hodnotenia...