Plyšový zajačik Plume-P'tit Lapin Creme Musical Kaloo spievajúci 18 cm v darčekovom balení pre najmenších krémový

Popis produktu

Kaloo plyšový zajačikPlume-P'tit Lapin Creme Musical je krásna spievajúca hračka pre najmenšie deti od narodenia. Má veľkosť 18 cm a po stlačení hrá pekné melódie, najmenšie deti sa s ňou zabavia sa na dlhý čas. Plyšová hračka pre bábätká rozvíja citlivý detský sluch, orientuje dieťa na vonkajší svet, na vonkajšie podnety. Má jemné krémové farebné prevedenie, je to ideálny darček pre všetky najmenšie deti. Prichádza v praktickom darčekovom balení, takže ním môžete obdarovať svojich najbližších bez starostí o darčekovú krabičku. Spievajúci plyšový zajačik pre najmenších zachytáva jedinečnú vôňu bábätka, vďaka čomu sa pri ňom bábätko cíti isto a bezpečne, uvedomuje si svoju existenciu vo svete.

Hra s plyšovými hračkami je dôležitá pre vývin každého dieťaťa, zvyšuje aktivitu ich mozgu, formuje ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých týždňoch po narodení je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodný práve plyšový zajačik Kaloo. Pre najmenšie deti je ideálne sfarbenie zajačika v krásnom krémovom prevedení. Pri hračke nie je problémom ani detské ochutnávanie a hryzenie, ktorými deti často skúmajú predmety okolo seba. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy a je na to pripravená.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 16 rokov zaoberá výrobou mäkučkých plyšových hračiek pre najmenších s jedinečným dizajnom, z kvalitných materiálov. Detské hračky Kaloo v sebe odrážajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri plyšových hračkách Kaloo dobre a bezpečne. Detská hračka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky, potom je potrebné nechať hračku voľne usušiť.

Vlastnosti

  • hebká mäkká hračka z plyšu
  • vhodná pre najmenšie deti od narodenia
  • jemné farebné prevedenie
  • po stlačení hrá pekné melódie
  • veľkosť 18 cm
  • ideálna na maznanie a rozvoj sluchu najmenších detí
  • pranie pri 30°
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 0 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery18 cm
Rozmery balenia18,5*9 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné