Plyšový zajačik s melódiou Bunny Sailor Music Box Perlidoudou Doudou et Compagnie modrý 14 cm v darčekovom balení od 0 mes

Popis produktu

Sladké sníčky sú na dosah ruky. Stačí potiahnuť za šnúrku a nechať sa uniesť do krajiny snov vďaka francúzskej značke Doudou et Compagnie. Plyšový zajačik s melódiou Bunny Sailor Music Box Perlidoudou upokojí dieťatko pred spaním, ale aj po prebudení a v detskej izbe vytvorí relaxačnú atmosféru. Plyšový zajačik v bielo-modrej farebnej kombinácii a so vzorom je vhodný už pre deti od narodenia. Prispieva nielen k rýchlemu zaspávaniu, ale aj vstávanie je v jeho spoločnosti príjemné a bezproblémové. Dieťatko sa prebúdza pri zvučnej, no jemnej melódii hracej skrinky, ktorá stimuluje zmysly bábätka.

Plyšový zajačik s výškou 14 cm sa rýchlo stane obľúbenou hračkou vášho dieťaťa, ktoré sa s ňou cez deň bude objímať a maznať a v noci bude spolu s ňou zaspávať v útulnej atmosfére. Plyšového zajačika s melódiou Bunny Sailor Music Box Perlidoudou stačí potiahnuť za krúžok a izbou hneď zaznie krásna, upokojujúca melódia. Plyšová hračka s melódiou k vám dorazí v darčekovom balení a predstavuje ideálny darček k narodeniu bábätka. Plyšový zajačik Doudou et Compagnie spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá a je testovaný nezávislými, schválenými laboratóriami. Bez obáv ho môžete vložiť do detských dlaní, kam právom patrí.

S príchodom nového milénia vstúpila na trh prvá plyšová hračka na maznanie z dielne Doudou et Compagnie, čím sa začala revolúcia vo svete plyšových hračiek. Francúzska značka Doudou et Compagnie totiž vkladá do citlivých detských ručičiek úžasnú hebkosť už od roku 2000. V DNA značky je hlboko ukotvená kreativita a inovácia, ktorá je viditeľná v každej mäkučkej hračke. Doudou et Compagnie bude vaše dieťatko sprevádzať detstvom už od prvých chvíľ a v ich každodennom živote zohrá dôležitú úlohu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery14 cm
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.