Plyšový zajačik s melódiou My Musical Rabbit Home Kaloo šedý 16 cm z jemnej plyše a 'Brahms Lullaby' hudbou od 0 mes

Popis produktu

Plyšový zajačik s melódiou My Musical Rabbit z modernej edície Home od francúzskej spoločnosti Kaloo je perfektný darček pre každé bábätko už od narodenia. Šedý zajko s výškou 16 cm je vyhotovený z kvalitného jemného plyšu, ktorý je hebký k citlivej detskej pokožke. Nadčasové plyšové zvieratko s hviezdičkou sa stane najlepším kamarátom vášho dieťaťa. Dá sa ľahko pripevniť na detskú postieľku a vďaka melódii "Brahms Lullaby" pomáha dieťaťu rýchlejšie zaspať a prináša mu príjemné sny. Nádherný zajačik je výborným maznáčikom pre každé dieťa, ktoré sa k nemu môže pritúliť a objímať ho, vytvára v deťoch pocit bezpečia a istoty.

Zajačik z plyšu očarí chlapcov aj dievčatá, vydrží s nimi dlhé roky. Plyšový materiál na hračke je mäkučký a takisto zachytáva vôňu dieťaťa, čo je veľmi dôležité hlavne v prvých mesiacoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každá detská hračka Kaloo je testovaná a spĺňa aj tie najvyššie štandardy. Plyšový zajačik a s krásnou hudobnou melódiou rozveselí každú detskú izbičku a vyčarí v nej útulnú atmosféru. S výškou 16 cm ho dokážete ľahko prenášať, vziať ho so sebou na výlety a návštevy, pomáha upokojiť a zabaviť najmenšie bábätká.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Celková výška16 cm
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.